ValueMaster

Ekosystém založený na ID uloženém především na plastových kartách. ValueMaster je flexibilní řešení, díky kterému povýšíme Váš stávající věrnostní program na zcela jinou úroveň.

Tvorba nového věrnostního program na míru je samozřejmostí.

Zamýšlíte propojit obchodníky, dopravní podnik, stadiony a knihovny do jedné ucelené městské karty, nebo hodláte vydávat zákazníkům chytré dárkové karty? ...není nic jednoduššího.

 

Contract Farming: vhodný například pro podnikatele v zemědělství, kteří nakupují různé plodiny i práci. Způsob, jak dotovat síť farmářů a zajistit, že vynaložené prostředky jsou využity k dohodnutému účelu, například na nákup osiva či zemědělských strojů.

Digitální vouchery: umožní distribuci digitálních voucherů a díky validaci karty vytvoří uzavřený cyklus. Poskytuje komplexní přehled o efektivitě kampaně 
od otevření e-mailu až po uplatnění voucheru v obchodě.

Kupóny do mobilu: oslovujte své zákazníky prostřednictvím mobilu, který mají stále u sebe. Bohaté možnosti segmentace kampaně v závislosti na zákaznické aktivitě, například: po třetím nákupu přímo při platbě zpráva s dárkem či odměnou, využitelnou ihned.

Destinační karty: propojují partnery do funkčních projektů a sítí napříč širokým spektrem použití. Řešení je vhodné nejen do klasického retailového řetězce nebo banky, ale i pro města, mikroregiony a úřady.

Micro Finance: vytvořte regionální, zaměstnaneckou či klubovou měnu. Ať už jednotkou budou reálné peníze nebo body, udržíte finanční prostředky
v regionu a vámi definované síti obchodníků.

Karty veřejné dopravy: karty a lá „Opencard“ a další městské karty, které skutečně spojují dopravu, kulturu, pamětihodnosti, turistický ruch, obsluhu obyvatel a další trendy moderních měst.

Věrnostní karty: napojí existující věrnostní program nebo vytvoří nový. Systém pracuje nad transakcemi přes POS terminály, bez vysokých počátečních investic. Součástí je dokonalá segmentace a cash back.

Sociální karty: řešení typu „S-karty“, vhodné zejména pro státní úřady, které jednou kartou řeší sociální dávky, příspěvky i méně přizpůsobivé obyvatele, kteří mohou utrácet pouze za dané produkty a služby.

BIG DATA VE VAŠICH RUKOU

Srdcem systému je big data platforma zpracovávající transakční informace v reálném čase.

 

  • zjistěte, kdo je Vaše cílová skupina

  • využijte svá data pro plánovanou i real-time komunikaci

  • obohaťte je o svoje data...

  • ...nebo je vyexportujte pro práci ve vašich současných systémech 

MINIMÁLNÍ INTEGRACE

Pro každý projekt s klienty pečlivě zvažujeme, jak minimalizovat potřebu nákladné integrace do současných systémů. Díky flexibilitě systému nabízíme několik variant zavislých na Vašich potřebách a preferencích.

 

  • využití současných platebních terminálů

  • použití "ValueMaster" terminálů

  • integrace do pokladního systému

  • validace pomocí chytrých telefonů či online rozhraní

Kontaktujte nás a my Vám poradíme , jak podpořit Vaše podnikání.

© 2016

Všechna práva vyhrazena.

Smart Marketing Solutions, s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky.